0903 443 194
Smrečianska 260, 031 04 Liptovský Mikuláš
info@event-ubytovanie.sk

Hotel Sorea MÁJ***

Jánska dolina, 032 03 Liptovský Ján-Liptovský Ján - kúpele, Slovensko

Informácie

Hotel SOREA Máj v Liptovskom Jáne sa úspešne venuje organizovaniu kongresov, konferencií, seminárov, školení a rôznych spoločenských, pracovných a súkromných akcií na vysokej profesionálnej úrovni.
K dispozícii sú:

kongresová sála
priestory kaviarne a aperitívbaru
1 salónik C
1 salónik de Luxe.

Spoločenské a rokovacie priestory hotela sú vybavené základnou prezentačnou technikou, ozvučením a vhodné aj na usporiadanie rozsiahlejších gastronomických podujatí, rautov, banketov, recepcií, pracovných obedov, plesov, svadieb, stužkových slávností, osláv významných životných jubileí alebo firemných osláv.

Hotel ponúka komplexné zabezpečenie akcií, na požiadanie zabezpečí nadštandartné technické vybavenie, organizuje sprievodné podujatia (grillpárty, diskotéka, opekanie, coffee break) a v spolupráci s umeleckými agentúrami pripraví atraktívne kultúrne a zábavné programy.

Široký výber hotelových doplnkových služieb poskytuje ideálne podmienky pre organizovanie športových podujatí, firemných športových dní a rôznych stretnutí spojených so športom a relaxáciou.

V prípade záujmu o spojenie kongresových akcií s výstavou hotel zabezpečí vhodnú úpravu hotelových priestorov (recepcia, foyer).

Maximálna ubytovacia kapacita: 117 izieb tj. 186 pevných lôžok a 104 prísteliek tj. 290 osôb.

Hotel Sorea MÁJ Liptov Nízke Tatry Liptovský Mikuláš Liptovský Ján Kaïa