0903 443 194
Smrečianska 260, 031 04 Liptovský Mikuláš
info@event-ubytovanie.sk

HOTEL PARTIZÁN**** Tále Nízke Tatry

Bystrá 108 - Tále, 977 65 Brezno-Tále, Slovensko

Informácie

NAŠI KLIENTI SÚ NAŠIMI PRIATEĽMI

Dovoľte nám pozvať Vás do Hotela Partizán**** v oblasti Tále, ktorá patrí do nádherného pohoria Nízkych Tatier.

Hotel Partizán**** je rodinný wellness & congress hotel vedený rodinou Kičovou. Už niekoľko desaťročí sme známi vysokou kvalitou poskytovaných služieb a patríme medzi najlepšie kongres hotely na Slovensku. Poskytujeme ideálne zázemie pre organizáciu úspešných konferencií, workshopov, teambuildingov a eventov. Dôkazom je množstvo výborne zvládnutých odborných alebo teambuildingových stretnutí, ktoré sme pre našich klientov zabezpečili. Medzi našich klientov patria najvýznamnejšie farmaceutické, automobilové, stavebné, developerské, finančné, chemické, potravinárske, hardvérové, softvérové spoločnosti ale aj subjekty verejnej správy.

Zabezpečujeme kompletný catering pre oslavy či svadby, pripravíme vám event šitý na mieru, presne podľa vašich požiadaviek a očakávaní.

Záleží nám na tom, aby si naši hoteloví hostia mali možnosť naplno využiť svoj voľný čas, či už pasívnym alebo aktívnym oddychom. Hotel disponuje wellness centrom s rozlohou 2255 metrov štvorcových. Nájdete tu bazén s protiprúdom a chŕličkom, soľný prameň, 2 panoramatické jacuzzi, 7 druhov sáun, zážitkové a odpočinkové zóny. Podobné wellness s duchom „les v hoteli“ nikde inde nenájdete. Dokonalý relax si môžete dopriať aj v Slnečnom SPA. Interiér hotela rovnako ako okolité prostredie preto ponúka množstvo príležitostí pre športové a zážitkové aktivity.

Ak hľadáte miesto pre zorganizovanie Vášho firemného stretnutia a máte záujem o bezproblémový, flexibilný, profesionálny prístup, pobyt v Hoteli Partizán**** na Táľoch bude udalosťou, na ktorú Vy ani Vaši hostia len tak nezabudnete.

HOTEL PARTIZÁN Nízke Tatry Brezno Tále Bystrá