0903 443 194
Smrečianska 260, 031 04 Liptovský Mikuláš
info@event-ubytovanie.sk

Hotel Julianin dvor***

Habovka 390, 02732 Zuberec-Habovka, Slovensko

Informácie

Hotel Julianin dvor*** je podhorský hotel v oblasti Západných Tatier – Roháčov. Nachádza sa pred vstupom do obce Habovka, vybavenie hotela a okolitá príroda v spojení s turistickými trasami a lyžiarskymi strediskami sú zárukou spokojnosti návštevníkov počas celého roka.
Hotel je ideálny na rekreačný pobyt, ale i na pracovné rokovania, firemné stretnutia, spoločenské akcie a rodinné oslavy.
Príďte si k nám oddýchnuť, ochotne Vám poradíme, kam sa vybrať za turistikou a poznávaním okolia, odporučíme Vám zaujímavé prehliadky a aktuálne kultúrne a spoločenské podujatia.

Hotel Julianin dvor ponúka dvojlôžkové izby, niektoré s možnosťou pevnej prístelky. Každá izba je vybavená vlastným TV-SAT, rádiom, chladničkou a vlastným sociálnym zariadením s kúpelňou. Kapacita hotela je 26 izieb (z toho 1 bezbariérová izba) – spolu 52 základných lôžok.
Pre ubytovaných hostí hotela, ale aj pre hostí reštaurácie je k dispozícií parkovisko s kapacitou 25 parkovacích miest.

Stravovanie hostí je zabezpečené v reštaurácii s kapacitou 56 miest. V príjemnou prostredí môžete ochutnať nielen pravú oravskú kuchyňu, ale aj špeciality medzinárodnej kuchyne výberom z pestrej ponuky jedálneho lístka alebo formou polpenzie a plnej penzie.
Raňajky sú podávané formou švédskych stolov s teplým a studeným bufetom.Salónik s kapacitou 20 miest susedí s reštauráciou a slúži na stravovanie hotelových hostí.
Je vhodný tiež na usporiadanie firemných školení, pracovných obedov, menších spoločenských akcií, rodinných osláv a stretnutí.
Počas celého roku Vám posedenie v reštaurácií každý piatok spríjemní živá hudba. Skvelá zábava začína už od 19.00 hod. Príďte si oddýchnuť po pracovnom týždni pri vynikajúcom jedle a tónoch ľudovej hudby.
Reštaurácia je otvorená denne od 11:00-22:00

Ubytovaní hostia majú počas celého pobytu možnosť bezplatného využívania hotelového bazénu. Teplota vody je 28°C. Hĺbka vody je 125cm a dĺžka bazénu 13 metrov. K dokonalému relaxu a oddychu zabezpečíme na požiadanie pre ubytovaných hostí masérske služby priamo v hoteli (čiastková a celková klasická, reflexná a banková masáž). Ďalej je k dispozícii fínska sauna(teplota 60° – 90°C, ale s nízkou vlhkosťou 10-30%)Hosťom počas saunovania ponúkame malé osvieženie.Pre aktívny oddych hostí je k dispozícii bowling, biliard a stolný futbal.
Hotel Julianin dvor Orava Tvrdošín Habovka