0903 443 194
Smrečianska 260, 031 04 Liptovský Mikuláš
info@event-ubytovanie.sk

Hotel** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA)

Jasná pod Chopkom 104, 03251 Demänovská Dolina, Slovensko

Informácie

Po kompletnej vonkajšej úprave a rekonštrukcii si bývalý hotel SOREA JÁN ŠVERMA v Demänovskej Doline ponecháva dve hviezdy a prevádzku len počas zimnej sezóny. Ponúka saunu, masáže, stolný tenis, stolný futbal, biliard, detský kútik, požičovňu lyží, ski servis a odvoz k zjazdovkám. Obnovený hotel dostal názov v duchu filozofie pomenovávania zariadení podľa miestnych prírodných zvláštností. V tomto prípade ide o endemického svišťa vrchovského tatranského (marmota marmota). A práve toto milé horské zvieratko sa stalo maskotom nášho hotela. Pre najmenších hostí je v detskom kútiku, resp. v spoločných priestoroch hotela pripravené premietanie známeho animovaného seriálu z roku 1979 „Tri svište“, kde je hlavnou témou ochrana prírody a šibalstvá malých svišťov v lokalite Tatier. Nebudú chýbať ani detské omaľovánky so svištíkmi a drobné upomienkové predmety, ako napr. typický plyšový tatranský svištík s názvom hotela.

Hotel ** SOREA MARMOT (JÁN ŠVERMA) je situovaný v lyžiarskom a turistickom stredisku nízkotatranského národného parku v Demänovskej Doline, v blízkosti novej kabínkovej lanovky zimného strediska Jasná Nízke Tatry. Demänovská dolina je jednou z najpôvabnejších a najnavštevovanejších dolín Nízkych Tatier a ponúka ideálne podmienky pre zimnú a letnú turistiku a zimné športy.

kapacita 103 izieb s celkovým počtom 206 lôžok
ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, rodinné izby (prepojené izby dvojlôžkové a dvojlôžkové s prístelkou)
izby sú vybavené sprchou a WC, TV prijímačom so SAT programom, telefónom a väčšina izieb má aj balkón
v hoteli je možné ubytovanie so psom.

Hotel SOREA MARMOT (J. ŠVERMA) Liptov Nízke Tatry Liptovský Mikuláš Demänovská Dolina