0903 443 194
Smrečianska 260, 031 04 Liptovský Mikuláš
info@event-ubytovanie.sk

Penzión Alžbeta

Dlžiny 480, Demänová, 031 01 Liptovský Mikuláš-Demänová, Slovensko

Informácie

Tento jedinečný rodinný penzión v Jasnej – Demänovskej doline Vás očarí a príjemne prekvapí svojou neopakovateľnou atmosférou. Ako jediný penzión blízko Jasnej disponujeme vonkajšou jacuzzi s teplotou 38°C, kde si možete po lyžovačke v najväčšom lyžiarskom stredisku Jasná dopriať pohár sektu. Mnohí lyžiari a snowboardisti ocenia aj relax v pravom wellness priamo na penzióne.

Okrem doplnkových a reštauračných služieb penzión Alžbeta ponúka ubytovanie hotelového typu v komfortne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré svojim vybavením uspokoja aj náročnejších hostí. Samozrejmosťou je wi-fi internetové pripojenie v celom objekte, bezplatné parkovisko chránené bezpečnostným kamerovým systémom, lyžiareň, ako aj detské postieľky, či stoličky. Je vhodný ako pre rodiny s deťmi, tak aj pre rôzne firemné akcie, školenia, teambuildingy. Celková kapacita je 47 pevných lôžok a 12 prísteliek.

Budeme radi, ak využijete naše bohaté skúsenosti s ich organizáciou. Stačí napísať vaše predstavy a my Vám pošleme návrh „šitý na mieru“ Ako bonus získate prenájom školiacej miestnosti a školiacej techniky ZADARMO!!! A navyše môžete relaxovať vo wellness centre neobmedzene počas celej akcie ZADARMO!!

Školiacu miestnosť vybavíme ZADARMO nasledovnou technikou:

ozvučenie miestnosti
dataprojektor
premietacie plátno
LCD – TV
prehrávač CD, DVD
wi-fi pripojenie
flipchart
kopírka
scaner

Penzión Alžbeta Nízke Tatry Liptovský Mikuláš Demänová