0903 443 194
Smrečianska 260, 031 04 Liptovský Mikuláš
info@event-ubytovanie.sk

Hotel Sorea SNP***

Demänovská Dolina 80 ,, 031 01 Liptovský Mikuláš, Slovensko

Informácie

Hotel SOREA SNP v Demänovskej Doline je vďaka svojej polohe, vybaveniu a kvalite poskytovaných služieb ideálnym miestom pre organizovanie konferencií, seminárov, školení a rôznych spoločenských, pracovných a súkromných akcií.
K dispozícii sú:

konferenčná miestnosť
priestory veľkej hotelovej kaviarne
1 salónik

Spoločenské a rokovacie priestory hotela sú vybavené základnou prezentačnou technikou, ozvučením a vhodné aj na usporiadanie slávnostných gastronomických podujatí, rautov, banketov, recepcií, pracovných obedov, plesov, svadieb, stužkových slávností, osláv významných životných jubileí alebo firemných osláv.

Hotel ponúka komplexné zabezpečenie akcií, na požiadanie zabezpečí nadštandartné technické vybavenie, organizuje sprievodné podujatia (grillpárty, diskotéka, opekanie, coffee break) a v spolupráci s umeleckými agentúrami pripraví atraktívne kultúrne a zábavné programy.

V prípade záujmu o spojenie kongresových akcií s výstavou hotel zabezpečí vhodnú úpravu hotelových priestorov (recepcia, foyer). Maximálna ubytovacia kapacita je 132 izieb, t. j. 246 pevných lôžok a 39 prísteliek, t. j. spolu 285 osôb.

Hotel Sorea SNP Liptov Nízke Tatry Liptovský Mikuláš Demänovská Dolina

Možnosti športovania